Jdi na obsah Jdi na menu
 


 Nemáte-li rádi prozrazení děje, otočte list a už se sem nikdy nevracejte. Proč? Herečka Kristen Bell totiž v rozhovoru pro jednu americkou webovou stránku prozradila podstatný detail z příběhu Assassins Creed (k vydání na PS3 v září), jenž měl zůstat utajen. Prostořeká Kristen má s projektem pochopitelně něco společného, nejspíšhraje některou z hlavních rolí, to ale kupodivu upřesnit nechtěla.

Pojďme ale k věci. Podle Kristen není Assassins ve skutečnosti historickoun hrou z období křižáckých válek, jak jste si mohli při pohledu na screenshoty myslet. Jeho tématem je totiž vědecký experiment, při kterém se jakási futuristická korporace snaží matrixovským způsobem zkoumat hlavy lidí a objevit potomka někoho, kdo byl v dávné minulosti nájemným zabijákem. Experiment vychází ze sci-fi předpokladu, že určité vzpomínky a znalosti jsou dědičné, že se s nimi rodíme a možná o nich ani nevíme.

Toto odhalení může znamenat několik věcí. Je možné že v různých úrovních hry se podíváme do různých historických epoch (zabijáci nežili jen v dobách křižáckých válek). Kam to bude pane? Do starověkého Říma? Do středověké Anglie? Do zákopů 20.století? Druhou - a upřímě řečeno pravděpodobnější -  možností je že si tvůrci tyto scénáře schovají do dalších pokračování.

Kristen Bell si evidentně neuvědomovala, že prozrazuje přísné tajemství Ubisoftu, když v rozhovoru dále vysvětlila, že ji tento nápad zaujal do té míry, že souhlasila s propůjčením své podoby, pohybů a hlasu tvůrcům ze studia Ubisoft Montreal.

Obrazek

 

Náhledy fotografií ze složky Scany

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Třeba ne !!

(Adisis, 18. 2. 2007 12:56)

jo bylo by to rozumne třeba by se z toho stala jedna z nejlepších herních serii všech dob :-)

Třeba ne !!

(Admin, 18. 2. 2007 1:44)

Jak tady píšou, tak by mohl být první díl zasazen celý do středověku, tak jak ho známe. A třeba pokračování AC 2 nebo AC 3 by se mohlo odehrávat někde jinde, třeba v tom starověkém Římě, nebo někde jinde? Ale první díl bude asi opravdu jen v tomhle historickém obdobý.

fake

(Adisis, 18. 2. 2007 1:13)

ale prd to by museli předělat celou hru cely přiběh by ses musel tžočit někde kolem svate země

Blondyna

(Luka, 17. 2. 2007 20:39)

no jo .... blondyna :-)