Jdi na obsah Jdi na menu
 


        Prozrazeny důležité informace !!!

 

Nemáte-li rádi prozrazení děje, otočte list a už se sem nikdy nevracejte. Proč? Herečka Kristen Bell totiž v rozhovoru pro jednu americkou webovou stránku prozradila podstatný detail z příběhu Assassins Creed (k vydání na PS3 v září), jenž měl zůstat utajen. Prostořeká Kristen má s projektem pochopitelně něco společného, nejspíšhraje některou z hlavních rolí, to ale kupodivu upřesnit nechtěla.

Pojďme ale k věci. Podle Kristen není Assassins ve skutečnosti historickoun hrou z období křižáckých válek, jak jste si mohli při pohledu na screenshoty myslet. Jeho tématem je totiž vědecký experiment, při kterém se jakási futuristická korporace snaží matrixovským způsobem zkoumat hlavy lidí a objevit potomka někoho, kdo byl v dávné minulosti nájemným zabijákem. Experiment vychází ze sci-fi předpokladu, že určité vzpomínky a znalosti jsou dědičné, že se s nimi rodíme a možná o nich ani nevíme.

Toto odhalení může znamenat několik věcí. Je možné že v různých úrovních hry se podíváme do různých historických epoch (zabijáci nežili jen v dobách křižáckých válek). Kam to bude pane? Do starověkého Říma? Do středověké Anglie? Do zákopů 20.století? Druhou - a upřímě řečeno pravděpodobnější -  možností je že si tvůrci tyto scénáře schovají do dalších pokračování.

Kristen Bell si evidentně neuvědomovala, že prozrazuje přísné tajemství Ubisoftu, když v rozhovoru dále vysvětlila, že ji tento nápad zaujal do té míry, že souhlasila s propůjčením své podoby, pohybů a hlasu tvůrcům ze studia Ubisoft Montreal.

Obrazek
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

chytra baba

(sdf, 8. 4. 2007 15:36)

ty jo !!!!! :-D

TO JO

(SNOOPY, 30. 3. 2007 17:25)

A VAZNE OPS2 ME ESTE CO SE TYCE INFORMACI NESKLAMAL COZ SE NAPR O DOUPETI NEDA RICT TREBA DOUPE PSALO V LISTOPADU ZE V PROSINCI VYJDE RESI5 A TO JE NA POVAZENOU NE?

Soudě

(Jakub (Rico) Vitásek, 21. 3. 2007 20:18)

podle tehle fotky vidim, ze ctes OPS2M.:-) mas na @mailu mail

Assassins Creed

(Admin, 8. 3. 2007 21:33)

Tohle to je z Oficiálního PlayStation 2 Magazínu a tak to považuju za spolehlivý zdroj, ale také se můžou pléct.

????

(Baimen, 8. 3. 2007 16:20)

nece se mi tomu verit pochybuji ze tato hra ma zkoumat lidi vetsi picovinu sem este nevidel lol
ale jestli je to pravda tak se omlouvam ael mam velke pochybnosti mohli byste mi rict v jakym casopise to bylo? protoze jinde nez na teto strance sem nic o tom nevidel a to sem cetl asi vsechno co se teto hry tyka

Assassins Creed

(Admin, 7. 3. 2007 7:08)

Jak tady píšou, tak by mohl být první díl zasazen celý do středověku, tak jak ho známe. A třeba pokračování AC 2 nebo AC 3 by se mohlo odehrávat někde jinde, třeba v tom starověkém Římě, nebo někde jinde? Ale první díl bude asi opravdu jen v tomhle historickém obdobý.