Jdi na obsah Jdi na menu
 


Assassins Creed - hra od Ubisoftu měla být připravována pro PS3. Assassins Creed byl poté ohlášen i pro XBOX 360 a najednou i pro PC.

 

Obrazek

 

Tato hra nám umožní přímý pohled do středověku ,kde se bojovalo o holý život každy den za Richarda Lvího "SRDCE".Na této hře pracovaly lidé ,kteří mají řádku lepších her za sebou např : Prince of the Persia The sands of time.

 

Obrazek

 

U PotP bylo využito přes 700 pohybových kousků,takže u této hry si užijeme pořádně propracované skoky apod.Ale doufejme že vývojáři nelžou s tím ,že to bude úplně něco jiného nežli Prince.Budeme pařit za postavu Altara ,středověkého najemného vrahouna se skvělou minulostí.Jeho prací bude umlčovat důležité postavy ,kteří mají vliv na pravě probíhající válku.

 
Obrazek

 

Hra jednou bude v noci jednou zase ráno a můžeme se těšit i na krádeže, prohledávání,odposlouchávání apod věci ,které se budou poté velice hodit.Sámotná hra je zakládána na třech různách věcech a ty jsou 1,plány ,zjištování 2,akce ,zabíjení 3,únik.Již zmíněný únik je velice důležito ,poněvadž se občas budete muset splynout s civilisty .

 

Obrazek

 

Ubisoft o hře hovoří velice pěkně ,nebudete muset přemýšlet ,kde je jakýkoli čudlí, ovládání by mělo být velice snadné a přehledné. Hovoří se o tom že hraní bude trochu rozdílné na Xbox 360 a trochu jiné na PS3, ale uvidíme jak tomu bude doopravdy.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

None

(sdfsdf@yahoo.com, 7. 4. 2007 16:09)

<a href=http://buytramadolnow.blog.com>side effects of tramadol hydrochloride</a>
<a href="http://buytramadolnow.blog.com">side effects of tramadol hydrochloride</a>
<a href='http://buytramadolnow.blog.com'>side effects of tramadol hydrochloride</a>
[URL=http://buytramadolnow.blog.com]side effects of tramadol hydrochloride[/URL]
http://buytramadolnow.blog.com